شبکه اعتباری سفر در حال حاضر مبلغ واگذاری استثنایی 250.000 تومان را برای هر شب اقامت در ویلا های فوق در نظر گرفته که تا پایان فصل تابستان قابل استفاده می باشد . بدیهی است برای رزرو گروهی و یا اجاره فصلی قیمت قابل مذاکره است. شما می توانید در صورت تمایل به تنظیم قراردادهای سازمانی و یا رزرو ویلا های فوق با شماره 09153143550 آقای حسین زاده تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم درخواست رزرو اقدام نمایید.

 درخواست رزرو 

مجموعه توریستی-تفریحی-اقامتی آبادگران در پنج کیلومتری شهر گلوگاه در مجاورت خلیج گرگان قرار دارد .

مجموعه ای که در دست احداث می باشد در چهار فاز اقامتی، گردشگری ، مشتمل بر ۱۸۰۰ واحد اقامتی شامل ۳۰۰ واحد ویلائی و ۱۵۰۰ واحد آپارتمانی می باشد که دارای تاسیسات خدمات رسانی جانبی شامل ابنیه اداری، فروشگاه، سالن برگزاری مراسم و جشن ها، مجموعه فرهنگی – مذهبی ،هتل و نیزمجموعه ورزشی خواهد بود .

مجموعه ویلاهای قطعه یک سایت گلوگاه ۷۳ دستگاه ویلا می باشد که در سه تیپ و در متراژهای متفاوت از ۲۰۰ تا ۲۶۲ مترمربع در مراحل نهایی می باشد.

 

 

 

از مجموع این واحدها تعداد ۱۱۵ واحد ویلایی  با زیر بنای معادل ۱۷۱۲۵ متر مربع در تیپ های مختلف  و با متراژهای  متفاوت از ۲۰۰ تا ۲۶۲ متر مربع به صورت تخته و با در نظر گرفتن پارکینگ اختصاصی برای هر یک از واحدها در حال اجرا و تکمیل می باشد . در کنار این واحدهای اقامتی فضاهای خدماتی نظیر فضاهای سبز اختصاصی ، کافی شاپ ،و سایر تاسیسات جهت خدمات دهی به ساکنین طراحی و جانمایی شده است .استفاده از بهترین امکانات رفاهی نظیر سیستم های گرمایشی – سرمایشی ، مبلمان و دکوراسیون داخلی از بهترین کیفیت های ممکن و موجود در بازار و نیز استفاده از طراحی مدرن در این واحدها از ویژگی های این مجموعه ها می باشد.

مجموعه رستوران و فروشگاه واقع در قطعه یک سایت گلوگاه می باشد که با زیربنای حدوداً ۲۵۶۰ مترمربع دارای کاربری هایی شامل رستوران ، سالن پذیرایی ، سوپرمارکت و مغازه می باشد.

نمایی از ویلا ها در عکس های ذیل قابل مشاهده میباشد.

 

 

شایان ذکر است که در هر ویلا برای 4 نفر وسایل خواب و  وسایل رفاهی از جمله ال سی دی، سرویس غذاخوری، سرویس قابلمه، اجاق گاز و یخچال در نظر گرفته شده است.ظرفیت ویلاها تا 8 نفر میباشد که برای هر نفر اضافه مبلغ 40.000 تومان در نظر گرفته می شود.

 درخواست رزرو

 

FaLang translation system by Faboba