• مجتمع فرهنگی، آموزشی راه آهن جمهوری اسلامی ایران از سال 1346 که عرصه 28 هکتاری مجموعه به راه آهن ایران واگذار شد شروع به فعالیت نمود و پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مجموعه توسط راه آهن جمهوری اسلامی ایران چندین مرحله مورد بازسازی و گسترش کلیه امکانات اقامتی، تفریحی، ورزشی و بکارگیری فناوری نوین ساختمان در سال 1394 مجموعه جهت خدمت رسانی با کیفیت والا به بهره برداری  رسیده است.

  عکس ها مربوط به فضای مجموعه پارمیس می باشد:

   

  ویلای VIP 

  126 متر زیربنا، چهار تخته (تا8نفر ظرفیت اقامت)، دکوراسیون چوبی و مبلمان زیبا، روم سرویس، شبکه تلفن داخلی WIFI، باربیکیو و پارکینگ اختصاصی.

  ویلای دوبلکس

  97 متر زیربنا، چهارتخته (تا 7 نفر ظرفیت اقامتی) دکوراسیون و مبلمان زیبا، روم سرویس، شبکه تلفن داخلی، اینترنت WIFI ، ویوی تراس به سمت دریای زیبای خزر، باربیکیو و پارکینگ اختصاصی.

  عکس ها مربوط به فضای داخلی ویلا های مجموعه پارمیس می باشد:

  شبکه اعتباری سفر در حال حاضر مبالغ واگذاری استثنایی ذیل را برای اقامت در ویلا های مجتمع پارمیس در نظر گرفته که تا 31 خرداد ماه قابل استفاده می باشد و شما می توانید در صورت تمایل به تنظیم قراردادهای سازمانی و یا رزرو ویلا های فوق با شماره 09105550866 خانم معافیان تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم درخواست رزرو اقدام فرمایید.

  ویلا یک خوابه 143.000 تومان
  ویلا دو خوابه 192.000 تومان
  ویلا دو خوابه دوبلکس 224.000 تومان
  ویلا دوبلکس VIP 372.000 تومان

   

  درخواست رزرو

 • شبکه اعتباری سفر در حال حاضر مبلغ واگذاری استثنایی 250.000 تومان را برای هر شب اقامت در ویلا های فوق در نظر گرفته که تا پایان فصل تابستان قابل استفاده می باشد . بدیهی است برای رزرو گروهی و یا اجاره فصلی قیمت قابل مذاکره است. شما می توانید در صورت تمایل به تنظیم قراردادهای سازمانی و یا رزرو ویلا های فوق با شماره 09153143550 آقای حسین زاده تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم درخواست رزرو اقدام نمایید.

   درخواست رزرو 

  مجموعه توریستی-تفریحی-اقامتی آبادگران در پنج کیلومتری شهر گلوگاه در مجاورت خلیج گرگان قرار دارد .

  مجموعه ای که در دست احداث می باشد در چهار فاز اقامتی، گردشگری ، مشتمل بر ۱۸۰۰ واحد اقامتی شامل ۳۰۰ واحد ویلائی و ۱۵۰۰ واحد آپارتمانی می باشد که دارای تاسیسات خدمات رسانی جانبی شامل ابنیه اداری، فروشگاه، سالن برگزاری مراسم و جشن ها، مجموعه فرهنگی – مذهبی ،هتل و نیزمجموعه ورزشی خواهد بود .

  مجموعه ویلاهای قطعه یک سایت گلوگاه ۷۳ دستگاه ویلا می باشد که در سه تیپ و در متراژهای متفاوت از ۲۰۰ تا ۲۶۲ مترمربع در مراحل نهایی می باشد.

   

   

   

  از مجموع این واحدها تعداد ۱۱۵ واحد ویلایی  با زیر بنای معادل ۱۷۱۲۵ متر مربع در تیپ های مختلف  و با متراژهای  متفاوت از ۲۰۰ تا ۲۶۲ متر مربع به صورت تخته و با در نظر گرفتن پارکینگ اختصاصی برای هر یک از واحدها در حال اجرا و تکمیل می باشد . در کنار این واحدهای اقامتی فضاهای خدماتی نظیر فضاهای سبز اختصاصی ، کافی شاپ ،و سایر تاسیسات جهت خدمات دهی به ساکنین طراحی و جانمایی شده است .استفاده از بهترین امکانات رفاهی نظیر سیستم های گرمایشی – سرمایشی ، مبلمان و دکوراسیون داخلی از بهترین کیفیت های ممکن و موجود در بازار و نیز استفاده از طراحی مدرن در این واحدها از ویژگی های این مجموعه ها می باشد.

  مجموعه رستوران و فروشگاه واقع در قطعه یک سایت گلوگاه می باشد که با زیربنای حدوداً ۲۵۶۰ مترمربع دارای کاربری هایی شامل رستوران ، سالن پذیرایی ، سوپرمارکت و مغازه می باشد.

  نمایی از ویلا ها در عکس های ذیل قابل مشاهده میباشد.

   

   

  شایان ذکر است که در هر ویلا برای 4 نفر وسایل خواب و  وسایل رفاهی از جمله ال سی دی، سرویس غذاخوری، سرویس قابلمه، اجاق گاز و یخچال در نظر گرفته شده است.ظرفیت ویلاها تا 8 نفر میباشد که برای هر نفر اضافه مبلغ 40.000 تومان در نظر گرفته می شود.

   درخواست رزرو

   

FaLang translation system by Faboba